Eko Piknik

12 września 2021

Największy piknik ekologiczny w Twoim mieście!

Opis projektu

Wierzymy, że nauczanie dzieci od najmłodszych lat postaw ekologicznych polegających na oszczędzaniu energii elektrycznej, szanowaniu zasobów naturalnych, segregacji odpadów i troski o zwierzęta jest jedną z najlepszych dróg ku zatrzymaniu postępujących zmian klimatycznych i ograniczeniu negatywnego wpływu gospodarki i działalności człowieka na środowisko.

Organizując Eko Piknik chcemy w przystępnej formie pokazać, że ekologia może być czymś fajnym i powinniśmy podchodzić do niej z NATURALNIE pozytywnym nastawieniem.

Logo eko piknik-02

Ponad 1000 uczestników

Niesamowita zabawa dla całej rodziny łącząca przyjemne z pożytecznym!

Dodatkowe atrakcje

1. Animacje dla dzieci
Gry i zabawy grupowe, których tematyka obracać będzie się wokół dbałość o środowisko naturalne. Na całe rodziny czekać będą wyścigi w rzędach, konkurencje sprawnościowe oraz testy wiedzy z zakresu ekologii.
Na stoiskach animacyjnych bedziemy malować twarze dzieci, wykonywać tatuaże oraz skręcać zwierzątka z balonów.

2. Eko warsztaty
Na specjalnie przygotowanych stoiskach dzieci uczyć będą nadawać nowe życie starym ubraniom. Oprócz tego rozwiązywać będą łamigłówki i brać udział w konkursach dotyczących poprawnej segregacji odpadów.

3. Wielkie pole kwiatowe
Będzie to olbrzymia instalacja artystyczna składająca się z ponad 50 ogromnych kwiatów, owadów, drzewek i innych, które wykonane zostaną z pomocą ekologicznej pianki. Przykładowy kwiat będzie miał wysokość blisko 150 centymetrów, dzięki czemu poczujemy ogromną moc natury i jej piękno.

4. Park rozrywki
Na najmłodszych uczestników oprócz animacji czekać będa także darmowe dmuchane zjeżdżalnie oraz strefa gier i zabaw.

5. Gastronomia
Rozdamy ponad 600 lodów, 200 soczków w kartoniku, a także 200 kiełbasek z grilla. Uczestnicy będą mogli skorzystać także z usług eventowej gastronomi (wata cukrowa, napoje, lody i inne).

Zostań Partnerem!

Jeśli Twoja ekologiczna firma chciałaby włączyć się w organizację pikniku koniecznie daj nam znać!