Team building

Budujemy zespoły zdolne do zmiany świata!

Opis warsztatów

Zespół stanowi podstawę działania każdej organizacji (firmy, stowarzyszenia, fundacji, drużyny sportowej i innych). O jego sile stanowi liczba zrealizowanych projektów, doświadczenie, znajomość między ludźmi, poziom zaufania i wiele innych czynników, które buduje się latami.

Za pomocą warsztatów (gier i zadań) przyspieszamy ten proces.

wika

Trzy kroki budowania zespołu

Budujemy zespoły za pomocą trzech sprawdzonych metod. Każdej z nich poświęcamy osobny warsztat lub łączymy różne style w czasie jednego spotkania.

Integracja szkolna (NOWOŚĆ!)

Z uwagi na obecną sytuację w kraju oferujemy szkołom prywatnym i państwowym usługę polegającą na zbudowaniu szkolnego zespołu (integracji klasy lub samorządu).

Dlaczego warto?

Zajęcia i warsztaty możemy przeprowadzić zarówno w szkole, jak iw czasie kilkudniowego wyjazdu (wycieczki). Takową wycieczkę jesteśmy w stanie od podstaw dla Państwa zorganizować.

Krawiec_P8280290

Sebastian Peret

Szkoleniowiec z 7-letnim doświadczeniem.

Na przestrzeni ostatnich 7 lat zarządzał, budował, wspierał i motywował do pracy dziesiątki zespołów młodzieżowych. W roli mentora realizował takie projekty jak Ogólnopolska Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu czy Szkoła Liderów.

Jego zespoły wyróżniały się na tle innych, osiągając tym samym wiele wyróżnień za opracowane przez nich projekty, które były efektem dobrej współpracy, zrozumienia i zaufania członków zespołu.

Chcesz wzmocnić swój zespół?